Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

MALOOBCHODNÍ PRODEJCE

JSTE MALOOBCHODNÍM PRODEJCEM? PAK ZPOZORNĚTE, MÁME PRO VÁS SEZNAM POVINNOSTÍ

Prodáváte tabákové výrobky koncovým spotřebitelům jako jsou trafiky, supermarkety, e-shopy, prodejní automaty a další? Pak jste provozovatelem tzv. první maloobchodní prodejny a díky tomu není vaší povinností zaznamenávat pohyby tabákových výrobků.

Pakliže skladujete tabákové výrobky v různých zařízeních, nebo tabákové výrobky přesouváte mezi více různými prodejnami, musíte mít skenovací zařízení a pohyby zaznamenávat (více ZDE)

V případě, že jste maloobchodník, který se zabývá pouze prodejem tabákových výrobků koncovému spotřebiteli, vašimi povinnostmi jsou:

  • registrace u vydavatele unikátních identifikátorů STC je nezbytná – touto registrací získáte:
    • identifikační kód pro hospodářský subjekt
    • identifikační kódy pro všechna zařízení, kde dochází k prodeji tabákových výrobků koncovému spotřebiteli
  • v případě, že je váš distributor zaregistrován u STC, může vás na základě vašeho souhlasu také zaregistrovat a získat pro vás nutné identifikační kódy – pozor, získané kódy musíte sdělit svým distributorům
Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS