Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Přehled modulů systému CÉZAR

Vyberte si moduly, které potřebujete pro vaše podnikání

bile moduly

Přehled modulů, které může mít i váš CÉZAR

Podívejte se, jaké moduly vám informační systém CÉZAR může nabídnout a vyberte si ty, které jsou pro vaše podnikání důležité. Pokud si nejste jisti, zda je ten či onen modul využitelný právě ve vašem podnikání, obraťte se na nás, rádi vám s výběrem pomůžeme a představíme funkce jednotlivých modulů. A nebo si můžete nechat vhodné moduly či balíčky doporučit přímo od nás, díky našim letitým zkušenostem dokážeme odhadnout, jaké moduly se dají využít v různých odvětvích podnikání.

Obchodní a skladové moduly

Tyto moduly jsou určeny pro široké spektrum firem. Je to především díky funkcím, které jsou schopny poskytnout a povýšit tak vaše podnikání o několik stupňů směrem nahoru. Veškeré informační funkce obsažené v těchto modulech jsou vytvořeny tak, aby zajistily maximální uživatelský komfort při práci s nimi.

Kvalitní, rychlá a bezproblémová realizace obchodních případů-to jsou jedny z hlavních priorit těchto modulů, samozřejmostí je také bezchybné vedení vašich skladů. Pokud bychom to zjednodušili, nabídnou vám tyto moduly v podstatě všechny funkce související s obchodováním, které dnes moderní firmy využívají a po ekonomických systémech požadují.

Nemusíte se tak obávat, že byste postrádali některou ze stěžejních funkcí, vybere si opravdu každý. Pokud by se přece jen stalo, že nenajdete některou vámi požadovanou funkci, obraťte se na náš tým-třeba je jen pod jiným názvem, než ji hledáte.

Účetní a mzdové moduly

Ať už patříte mezi firmy, které si vedou účetnictví sami, nebo jste profesionální účetní či daňová a auditorská firma, jež spravuje a vede účetnictví více firmám, pro všechny z vás jsou využitelné právě účetní a mzdové moduly.
Ekonomický systém CÉZAR vám v této oblasti může směle nabídnout precizní a detailní vedení účetní agendy, ale také přehled o vašich zaměstnancích a jejich mzdách. To je jen malý výčet funkcí, které můžete mít i vy. Panuje-li ve vašem účetnictví chaos a nepořádek, s těmito moduly máte možnost se ho na trvalo zbavit.

Doplňkové moduly

Poslední skupina tzv. „doplňkových modulů“, vám nabídne poměrně velké množství různých funkcí, které zkvalitní třeba vaše výstupy, ale v mnohém vám také usnadní práci-např. automatické rozesílání emailů různých typů je velmi využívaná funkce.

A pokud u vás máte zavedeny čárové kódy, nebo o nich uvažujete, můžete si vše tisknout přímo z CÉZARA.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS