Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Demoverze programu Cézar

Vyzkoušejte si všechny funkce systému CÉZAR

Co mi umožní demoverze programu CÉZAR?

Vyzkoušejte si nezávazně demoverzi programu Cézar, třeba vám to pomůže při rozhodování, zda je tento systém vhodný i pro vaši firmu, nebo nikoliv. Sami uvidíte, jak je ovládání intuitivní a kolik máte možností nastavení nebo kontroly. Jediným omezením je maximální povolený počet položek v každé evidenci, jinak je i demoverze plnohodnotný program. Data, která pořídíte v nainstalované demoverzi lze použít i do následně zakoupené plné verze skladového programu Cézar.

Ukažte mi, co systém umí!

Pokud se nechcete zabývat testováním a zkoušením demoverze, můžeme se domluvit a předvedeme vám funkce programu v prezentaci. Pro prezentaci je vhodné si vyčlenit rámcově 2 hodiny času, připravit si dotazy, co by vás zajímalo a společně se na vše podíváme. Nejprve si popovídáme o vašich potřebách, o tom, jak jste zvyklí pracovat a jak by vám měl skladový informační systém Cézar pomáhat a pak si ukážeme, jak by to všechno u vás mohlo nově fungovat.

Chci si vyzkoušet demoverzi programu Cézar

Pro stažení aktuální demoverze stačí vyplnit následující formulář, obratem vám zašleme odkaz ke stažení. Budete-li mít jakýkoliv dotaz týkající se programu Cézar nebo jeho modulů, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme a poradíme.  Ke stažení

  zdarma
   • Jednoduchá instalace
   • Rychlé vyzkoušení programu
   • Intuitivní ovládání
   • Možnost následně přejít na plnou verzi
   • Přizpůsobitelné ovládání
   • Časově neomezená demoverze

  Spojte se s námi přímo

  Za Olšávkou 356,
  686 01 Uherské Hradiště

  Telefon: +420 571 111 600

  Web: www.absol.cz

  Zpět nahoru

  logo

  Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

   

  Kontaktní informace

  Za Olšávkou 356
  Uherské Hradiště
   
  Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

  Vzdálená správa

  Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

  WINDOWS
  MAC OS