Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Zabezpečení sítí a dat

Nechte si zabezpečit firemní síť a vaše data

AB SOLUTIONS s.r.o. / IT servis a služby / Zabezpečení sítí a dat

Zabezpečení sítí a dat

Zabezpečení, nebo též bezpečnost dat, je v dnešní době zásadní prioritou pro většinu firem. A není se čemu divit. Vždy je výhodné, pokud máme zabezpečené interní firemní dokumenty, neméně důležitá je také úroveň bezpečnosti proti zneužití třetí osobou mimo firmu. Možná vás napadne, jaká data mohou být zneužita? Nejčastěji se jedná o citlivé údaje vašich zákazníků, pokud se vám ale někdo nabourá do interní sítě, může vám třeba ukrást vaše know-how, nebo jiné dokumenty, které jsou stěžejní pro vaše podnikání. Nepodceňte tak zabezpečení před neoprávněným vstupem k vašim datům. My vám pomůžeme, ať už správným bezpečnostním nastavením, nebo pravidelným zálohováním a následnou kontrolou.

anonymní hacker
kyberneticke zabezpeceni

Zabezpečení sítí před neoprávněným vstupem

Kvalitní zabezpečení sítě je dnes považováno za klíčový faktor. My vám můžeme pomoci. Zajistíme vám jak maximální ochranu vašich dat, tak i bezpečný a stabilní provoz vaší sítě. Veškerá námi navržená řešení zabezpečení korespondují s vaším podnikáním-v praxi to znamená, že je každé zabezpečení unikátní a nastavené podle toho, co skutečně potřebujete a využijete.

Interní zabezpečení sítě

Chcete mít pod palcem řízení přístupů uživatelů jak z vnější sítě, tak i z té vnitřní? Žádný problém, vše potřebné vám nastavíme. Navíc odfiltrujeme služby, které nejsou považovány za bezpečné, celou bezpečnost budeme směrovat do jednoho komunikačního uzlu-získáme tak lepší kontrolu nad celým procesem. Můžeme taktéž zablokovat mapování vnitřní sítě třetí osobou a také zjistit legalní a nelegální operace prováděné právě ve vaší síti.

interni zabezpeceni site
skupina uzivatelu

Skupinová, nebo individuální práva?

Jak je patrné, máme možnost nastavit jak individuální, tak i práva pro celou skupinu uživatelů. V praxi je lepším a výhodnějším řešením tato práva spravovat pomocí skupinových účtů. Nemusí se každému uživateli nastavovat práva a přístupy zvlášť, vždy dostane práva, která má zpřístupněna skupina, ve které uživatel je. Samozřejmě v případě potřeby je možné nastavit i práva individuální, třeba pro generálního ředitele.

Antivirové řešení

Antivirová ochrana je základním stavebním kamenem v boji proti nežádanému softwaru. Mnoho uživatelů využívá k ochraně svých dat pouze bezplatné antivirové programy. Zajistí ale dostatečnou ochranu? My se snažíme nabídnout více. Zabýváme se antivirovým řešením od společnosti ESET, které sice není bezplatné, zato je ale několik posledních let na špičce mezi antivirovými softwary. A to už něco znamená, nemyslíte?

antivirove reseni ESET
logo WIFI

Mobilní a WIFI připojení

Většina z vás je jistě majitelem notebooku, který má bezdrátovou síťovou kartu-můžete se tak připojit v podstatě k jakékoliv dostupné bezdrátové síti, kterou máte k dispozici. Je to obrovská výhoda dnešní doby a určitě i velmi hojně využívaná, třeba v internetových kavárnách. Bohužel tato výhoda má také stinnou stránku, tento typ připojení je mnohem více náchylný k problémům se zabezpečením.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS