Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

IT servis a služby

IT servis

Asi vás nyní napadne, jaký IT servis nabízíme? Čím se zabývá? Co opravuje? Co zařídí? Jaké poskytuje záruky? Otázek je spousta, stejně tak odpovědí. Pojďme se tedy podívat, s čím vám můžeme pomoci v oblasti IT.

Proč si vybrat právě náš IT servis?

V IT světě jsme jako ryba ve vodě, ale pozor, nejsme obyčejní „ajťáci“. Ptáte se, v čem spočívá naše kouzlo? Především v přístupu k zákazníkovi.

Možná jste se s tím setkali i vy, dorazí k vám IT technik, vychrlí na vás tisíce cizích pojmů, 2 hodiny něco sepisuje do počítače, beze slova odejde a vy nevíte vůbec nic o tom, co vlastně dělal nebo nedělal, ale faktura vám dojde, na to se můžete spolehnout.

My se snažíme o opak, vše, co děláme, umíme patřičně předvést i naučit, ale hlavně, srozumitelně a česky vysvětlit. Nečekejte tak od nás hromadu IT pojmů, ve kterých se ztratíte.

Pojďme vyřešit vaše problémy

Během naší dlouholeté praxe jsme se setkali s velkým množstvím problémů i požadavků našich zákazníků. Vždy si vyslechneme, co vás trápí nebo co byste chtěli ve vaší firmě zřídit či vylepšit. Samozřejmě v oblasti informačních technologií, auto vám pravděpodobně neopravíme.

Zkusme si ale vzít konkrétnější příklady. Toužíte mít svá data chráněná a mít k nim přístup odkudkoliv? Chcete mít vždy aktuální zálohy? Máte pomalý počítač a netušíte, proč? Nebaví vás starat se o hladký chod serverů? To je jen pár vybraných otázek, na které máme odpověď, ba dokonce řešení, které vám usnadní práci.

Co vám nabídne náš

IT SERVIS

Konzultace

Zjistíme, co vás trápí i netrápí.

Návrh

Navrhneme vám, jak problém vyřešit.

Řešení

Připravíme vám řešení na míru.

Servisní podpora

Samozřejmě jsme vám k dispozici.

Jak to celé probíhá?

Abychom vám dokázali maximálně pomoct a usnadnit práci, nejdříve se seznámíme s vaší firmou, s programy, jenž používáte, ale také s pracovními postupy, které máte zažité. Samozřejmě si vyslechneme vaše přání a dotazy, bez toho by to nešlo. Dáme-li společně dohromady tuto analýzu, bude pro nás snadnější najít nejvhodnější řešení přímo pro vás.

V momentě, kdy jsme si jisti, že vám máme co nabídnout, posunout vaši práci směrem dopředu nebo ji jen zefektivnit, představíme vám naše řešení. Jak již bylo zmíněno, vše vám srozumitelně vysvětlíme a předvedeme, aby jste byli schopni využít všechny možnosti usnadnění práce na maximum.

Nakonec, když se shodneme a vyladíme to, co přesně potřebujete, nastoupí naši technici, aby vše zrealizovali k vaší plné spokojenosti. Budete-li mít zájem, námi navržené řešení si vezmeme pod křídla, navíc vás budeme informovat o dalších možnostech, ale i o novinkách. Koneckonců, vše se dá v budoucnu vylepšit či posunout o krok dále.

Samozřejmostí je naše plná technická podpora, neváhejte se tak na nás kdykoliv obrátit s případným dotazem nebo přáním.

Věděli jste, že…

  • průměrná pokuta za nelegální software je 500 000 Kč, může však dosáhnout i několika miliónů
  • pouze ESET má za detekci 100x ocenění VirusBulletin100
  • můžete během několika sekund pracovat na libovolném zařízení za pomocí nástroje TeamViewer
  • 25.5.2018 vstoupí v účinnost GDPR neboli obecné nařízení o ochraně osobních údajů, které výrazně zvýší ochranu osobních údajů občanů
IT podpora

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS