Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Kompletní IT vybavení

Držte krok s dobou a udržujte svůj hardware práce schopný

AB SOLUTIONS s.r.o. / IT servis a služby / Kompletní IT vybavení

kompletni IT vybaveni

Pro koho a co umíme zařídit?

Jste firma? Živnostník? Nebo domácnost? Nezáleží, do které kategorie spadáte, u nás si přijde na své kdokoliv. Takže pokud hledáte jakýkoliv výrobek z IT oblasti, jste tady správně.

Jsme schopni vám dopomoct ke špičkovým produktům-nemusí se nutně jednat pouze o počítače nebo notebooky. Rozumíme také tiskárnám, v malíku máme servery a vše kolem nich, nebo monitory, ale i různé komponenty, doplňky a příslušenství. Naše portfolio nabízených IT produktů je skutečně široké, nejjednodušší je tak vzít telefon a rovnou nám zavolat. A pokud patříte mezi ty, kdo neradi telefonují, zanechte nám mailovou zprávu. My vám co nejdříve připravíme konfiguraci podle vašich požadavků, případně si můžeme domluvit osobní setkání a domluvit se co a jak.

kdokoliv

Nové, repasované, nebo renew IT vybavení?

HP EliteBook 840 G3
MacBook Pro
Bez nadsázky vše, na co si vzpomenete a co vás napadne. Umíme zařídit nejnovější stroje i nestandardní IT vybavení. A pokud máte omezený rozpočet, ale přesto toužíte po vysokém výkonu, nezoufejte! Můžeme vám nabídnout repasovanou techniku v plné záruce, jen podstatně levněji, než je tomu u nových produktů. Pokud vám nevadí pár drobných oděrek, můžete si ku příkladu dopřát i velmi žádané notebooky firmy Apple, nicméně s přijatelnější cenovkou. Ale nejen to, naše nabídka repasů skýtá i top managerské modely od firmy HP, které jsou velmi výkonné a zároveň zpracovány tak, že ještě vydrží dlouhá léta náročné práce. Co říkáte, vypadá to docela lákavě, ne?

Jednou z variant dostupného IT vybavení mohou být také tzv. renew produkty. Jak někteří z vás správně tuší, jedná se třeba o vystavené kousky z obchodů, či předváděcí modely a modely, které jsou poslední svého druhu na skladě. Samozřejmě za lepší peníz, než je tomu u „funglovek“, stále však s plnou zárukou. No jo, my bychom ale potřebovali více kusů stejného notebooku, a přitom chceme ušetřit, dá se s tím něco dělat? Odpověď zní ano. Není to sice pravidlem, ale u některých modelových řad jsme schopni zajistit i více kusů stejných notebooků, a to z kategorie renew.

Co mi ještě můžete zajistit?

Naše práce ale nekončí pouze zajištěním toho, co chcete a potřebujete do svého IT arzenálu. Provádíme taktéž instalace, nastavení, dále pak např. přenos dat ze starého počítače do toho nového. Nebo kompletní diagnostiku, zda je vše v pořádku tak, jak má. Jestliže zjistíme např. u repasovaného notebooku, že je vadný pevný disk (což se stát může), vyměníme ho za druhý. Pro klid v duši můžeme klasický HDD vyměnit rovnou za moderní a rychlý SSD disk, čímž dosáhnete obrovskému zrychlení i repasované techniky. Když říkáme obrovské, tak nepřeháníme. Obyčejné načtení operačního systému se mnohonásobně zrychlí, stihnete si maximálně napustit sklenici vody, kdežto s běžným HDD si stihnete uvařit čaj, a ještě jít na toaletu, kde si přečtete denní tisk.
SSD disk

Mám představu, ale nejsem si jist…

hrnek s kavou

Máte hrubou představu o tom, co ve vaší firmě potřebujete, ale nejste si jisti ku příkladu hardwarovými nároky? Stavte se k nám na kafe, společně dáme hlavy dohromady a podíváme se, co by pro vás mohlo být nejvhodnějším řešením. Doporučíme a vybereme to, co u vás ve skutečnosti využijete a potřebujete-nemáme v úmyslu vám „nacpat“ supervýkonné a drahé stroje, pokud je potřebujete pouze na běžnou kancelářskou práci. Chcete-li však stroj, který hravě zvládne náročné grafické programy nebo technické renderování, poohlédneme se po něčem výkonnějším. Případně navrhneme konfiguraci na míru, aby vás při práci nic nebrzdilo.

Samozřejmě zohledníme i životnost a budoucí potřeby. To vše skloubíme také s rozpočtem, který máte na nákup IT vybavení vyhraněný. Nakonec, pokud budete spokojeni-a my věříme, že ano, můžeme vám zajistit kompletní servis. Záruční i pozáruční opravy jsou samozřejmostí, a i když jsme radši, pokud nejsou nutné, čas od času se jim bohužel nevyhneme.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS