Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Ambulantní prodej

Ambulantní prodej a uspokojování objednávek

Jedná se o doplněk modulu KOMUNIKAČNÍ MANAGER-tento modul nám umožňuje importovat doklady, jež byly pořízeny v terénu. V rámci tohoto doplňku je možné provádět speciální importy, během kterých se do CÉZARA načítají vystavené výdejky, faktury, pokladní doklady a také přijaté objednávky, a to včetně odepsání zboží ze skladu a následné zařazení dokladů do příslušných evidencí.

Ambulantní prodej nám slouží k uspokojování objednávek přímo ze skladu, za pomoci mobilních terminálů, které mají zabudované čtečky čárových kódů. Komunikační manager pak automatizovaně odesílá do mobilních terminálů objednávky, které mohou být uspokojeny. Poté, co je objednávka uspokojena na mobilním terminálu, komunikační manager odepíše vyskladněné zboží ze skladu a zároveň vystaví fakturu či pokladní doklad.

Celý tento proces může být v manuálním režimu, ale také v automatickém, což mnoho z vás jistě ocení.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS