Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Email manager

Email manager

Email
Od teď už nemusíte myslet na to, které emaily a kdy máte rozesílat. Vše můžete udělat pohodlně přímo z CÉZARA, posílejte přímé zprávy svým odběratelům, dodavatelům a jiným obchodním partnerům. Vytvořte si šablony a při každém dalším emailu si jednoduše zvolíte, o jaký typ zprávy se jedná a podle toho si zvolte nadefinovanou šablonu.

Modul vám taktéž umožní hromadné posílání ceníků a nabídek, odesílání objednávek vašim dodavatelům, nebo potvrzení objednávek spolu se zálohovými fakturami pro vaše odběratele. Najdete zde různé tiskové sestavy. Využít můžete také odesílání záloh dat do svého účetnictví pomocí emailu. Anebo spolupráce s KOMUNIKAČNÍM MANAGEREM a ihned odesílat právě vyexportovaná data, v případě potřeby je můžete zašifrovat přes Šifrátor. Zabezpečení má velké množství přístupových práv, nadefinovat si můžete rovněž povolené a zakázané emailové adresy, spravovat různé skupiny adresátů a další.

Dalším benefitem je snadné získání informací o odeslaných emailech jak konkrétnímu odběrateli, tak i dodavateli. Nemusíte se trápit s nastavením různých filtrů nebo nekonečným procházením emailů v MS Outlook. Na vybraném obchodním partnerovi stačí stisknout tlačítko enter a okamžitě tak získáte přehled o kompletní korespondenci, včetně obsahu zaslaných příloh.

Odesílání emailů probíhá vždy na pozadí, nemusíte tak mít obavu, že by vás nějakým způsobem limitovalo při práci. A pokud email nechcete odesílat ihned, jednoduše si jej zařadíte do fronty a takto připravené emaily můžete odeslat posléze hromadně. Výhodou je, že mohou tyto emaily před odesláním projít ještě kontrolou, popřípadě nějakou úpravou či doplněním.

Posílání

Elektronická fakturace

Veškeré doklady elektronické fakturace jsou odesílány ve formátu PDF. Díky podobě dokladů PDF si příjemce po obdržení může vytisknout identickou kopii vámi vydaného dokladu. Odpadá vám tak nutné zasílání dokladů poštou, co si budeme povídat, je to podstatně pohodlnější a rychlejší způsob. Navíc ušetříte i nějaké finance jak za poštu, tak především za papíry a tonery do tiskáren. Veškeré dokumenty můžete opatřit také vašim razítkem, které jednoduše naskenujete. Z „obyčejných“ dokladů se rázem stávají plnohodnotné daňové doklady splňující všechny platné zákony.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS