Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Homebanking a internetbanking

Homebanking a internetbanking

Rozšiřte si možnosti sytému CÉZAR o elektronickou komunikaci s aplikacemi pro elektronické bankovnictví, které banky stále častěji nabízí svým klientům v rámci svých platebních řešení. Exportujte za pomocí modulu HOMEBANKING příkazy k úhradě do formátu, který aplikace dodaná bankou načte a elektronicky zpracuje. Pokud tento modul funguje spolu s účetnictvím (PÚ nebo DE), můžete jak odesílat příkazy, tak i automaticky zpracovat a zaúčtovat výpisy.

Ptáte-li se, s jakými bankami je umožněno komunikovat, máme dobrou zprávu. Modul spolupracuje s převážnou většinou bank, které působí na českém trhu. Mezi podporované formáty patří KPC/GPC (ABO), Gemini a MultiCash. Pokud uvažujete o elektronické propojení s vaší bankou, využijte jejich informačních linek, jaké řešení vám můžou poskytnout. Nabídnuté řešení pak snadno propojíme s CÉZAREM.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS