Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Mzdy a personalistika

Mzdy a personalistika

Uvažujete o elektronické databázi svým zaměstnanců? Přesně to vám nabídne modul MZDY A PERSONALISTIKA. Na velikosti firmy nezáleží, neplatí tedy žádná omezení. Vytvořte každému zaměstnanci vlastní kartu jako u doktora, můžete mu také vypočítat mzdu, ale také tisknout různé sestavy, výkazy a přehledy. Vůbec nevadí, pokud máte někoho jen na poloviční úvazek, i s tímto si tento modul poradí, můžete mít vedené i údaje o rodinných příslušnících, o absencích, dále stojí za zmínku např. evidence příplatků za odpracované přesčasy či svátky.

K dispozici máte desítky tiskových sestav, za zmínku stojí např. výplatní pásky, přehledy pro zdravotní pojišťovny, dále pak evidenční a mzdové listy, zápočtové listy či potvrzení o zdanitelných příjmech, větší firmy ocení výpočet nemocenských dávek. Funkce zaúčtování mezd nám umožní spolupráci s účetními programy. Tato funkce vám zajistí potřebné zápisy do deníku, pokladny, a také knihy závazků. Současně s těmito procesy je vystaven a uložen příkaz k úhradě. Nemusíte se obávat legislativních změn, všechny důležité parametry je možné uživatelsky měnit podle platných zákonů.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS