Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Objednávky přijaté

Objednávky přijaté

Tento modul nám zajišťuje vše, co je potřebné před samotnou realizací obchodu-začínáme přípravou nabídky, pokračujeme připravením objednávky, celý proces zakončíme uspokojením objednávky. Mezi několik základních funkcí patří třeba vystavení zálohových faktur, rezervace zboží, přehledy o chybějícím zboží a také vyhodnocení, které objednávky můžeme uspokojit a které ne.

Tiskové výstupy jako například nabídkové listy, potvrzení objednávek, zálohové nebo proforma faktury, jsou v tomto modulu standardem.

Samotné objednávky můžete díky tomuto modulu uspokojovat jak po částech, tak i jako celky, přičemž budete mít stále plnou kontrolu nad jejich stavem. Objednávkový modul bez problémů spolupracuje s hlavním modulem VELKOOBCHODNÍ SKLAD, veškeré procesy a úkony mají okamžitou odezvu, nemusíte tak čekat, až se vám cokoliv potřebné načte.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS