Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Objednávky vydané

Objednávky vydané

Zůstaňte v kontaktu s vašimi dodavateli a zajistěte pro váš sklad plynulé a pravidelné zásobování. Skvělá funkce v tomto modulu je ruční a automatické vystavení objednávek. V režimu automatických objednávek máte široké možnosti, jak objednat např. zboží, které se dobře prodává a po kterém je vysoká poptávka, ale také které je potřebné k vykrytí odběratelských objednávek. Na základě vámi nastavených parametrů vám režim sám navrhne, co byste měli objednat a v jakém množství.

Uvítali byste možnost sledování objednávek? Zde vám to je umožněno-můžete sledovat vykrývání objednávek, nebo také které z objednaného zboží je právě na cestě. Tento modul plně pracuje jak s VELKOOBCHODNÍM SKLADEM, tak i s OBJEDNÁVKAMI PŘIJATÝMI. Především funkce automatického objednávání využívá veškeré dostupné informace z výše zmíněných modulů.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS