Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Podvojné účetnictví

kancelar

Podvojné účetnictví

Jak by se vám líbilo mít kompletní účetnictví pod jednou střechou? Od účtování do účetního deníku až po zpracování účetních výstupů jako jsou účetní rozvahy, výkazy zisku a ztrát, nebo výsledovky. Tyto a také další účetní výstupy vám tento modul umožní.

Veďte si analytické účty, účtujte podle středisek a zakázek, evidujte JSD/JCD, interní doklady, zálohové faktury či splátkové kalendáře. Modul provádí vzájemné zápočty, bere v potaz také kurzové rozdíly, zpracuje vám bankovní výpisy, vystaví příkazy k úhradě, zvládne za vás také sledovat stav pohledávek a závazků. Navíc můžete pracovat i s cizími měnami, kurzovními lístky, nebo více účty. Samozřejmostí je např. elektronické odesílání daňového přiznání.

Veškeré pořízené doklady a účtování můžete velmi jednoduše opravovat-samozřejmě za předpokladu, že k tomu máte nastavená přístupová práva. Celou účetní agendu má pod drobnohledem funkce KONTROLA ÚČETNICTVÍ, která vám za včas odhalí případné nepřesnosti. Ve spolupráci se skladovým programem se pak nastaví automatické exporty a importy, takže máte o starost méně.

podvojne ucetnictvi

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS