Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Souhrnné vyhodnocování skladů

Nadstavba pro souhrnné vyhodnocování skladů

Využitím tohoto modulu získáte možnost hodnotit více než jeden (aktuální) nezávislý sklad, tedy jedno období tohoto skladu. Dostanete se tak ke komplexním informacím o hospodaření vaší firmy jako celku. Přínosem pro vás jsou nová data ke zpracování a vyhodnocení.

Co byste řekli na funkce jako hodnocení zboží (jeho souhrnné vyhodnocení), obraty-zisky-tržby (taktéž jejich souhrnné vyhodnocení), nebo třeba stavy skladů (rozpis celkového stavu zboží v jednotlivých skladech). Za zmínku stojí dalších přibližně 20 informačních funkcí jako je hodnocení odběratelů, sortimentů, soupisky prodaného a přijatého zboží, hodnocení výrobců a dodavatelů, a mnohé další.

Můžete využít také tiskové a exportní výstupy-rozpisy zjištěných hodnot jednotlivých nezávislých skladů do sloupců, řádků apod.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS