Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Správce dokumentů a obrázků

Správce dokumentů a obrázků

Využitím tohoto modulu si CÉZAR rozšíříte o možnost spravování dokumentů a obrázků, které lze přiřazovat k jednotlivým kartám zboží, sortimentů, odběratelů a dodavatelů, někomu se bude hodit i přiřazení k dokladům. Vše si můžete snadno dohledat ve vaší síti, kde máte možnost prohlížení, editace, tisknutí či odesílání emailem. Posílejte smlouvy, návody k vašim produktům, instruktážní videa, nebo bezpečnostní pokyny související s využitím vašich výrobků.

Podíváte-li se do evidence přijatých faktur, ke každé faktuře je možno připojit elektronicky naskenovaný originál faktury. Nejste omezeni žádným množstvím takto přikládaných dokumentů. Navíc vše můžete ošetřit pomocí přístupových práv, nastavit automatické synchronizace třeba s vaším e-shopem, dá se zde využít i šifrování.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS