Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Velkoobchodní sklad

Velkoobchodní sklad

Modul velkoobchodní sklad je základním stavebním kamenem systému Cézar. Pro začátek si uveďme některé ze základních funkcí pro vedení skladu jako je vedení skladových karet, vystavení příjemek a výdejek na zboží, ale také kompletní fakturace či prodej za hotové, nebo za pomocí platebních karet.

cezar-modul velkoobchodni sklad

Určitě oceníte velké množství informačních funkcí, díky nimž můžete hodnotit výsledky obchodování, a to velmi podrobně do největších detailů. Navíc je zde široká škála funkcí, díky kterým si program můžete přizpůsobit svým individuálním potřebám v oblasti obchodování, ale také svým nárokům na to, co budou obsahovat tištěné doklady.

Velkoobchodní sklad vám umožní mimo jiné vystavovat, evidovat a tisknout faktury, ale také spoustu jiných dokladů, jako třeba stvrzenky, pokladní doklady, dodací listy ke zboží, nabídky, proforma faktury, … Zkrátka vše, na co si vzpomenete a co potřebujete k vašemu podnikání.

Můžete využít také tisk štítků na zboží, tisk adres odběratelů a dodavatelů, v případě potřeby také tisk ceníků či inventurních soupisek-tento modul vám umožní vytisknout téměř všechny nastavitelné sestavy.

Výhodou pak je, že veškeré tisky můžete provádět kdykoliv-ať už dodatečně, nebo i opakovaně. Udělali jste při vystavení dokladu chybu? Vůbec nic se neděje, vystavené doklady můžete dle potřeby opravit a doplnit. Veškeré prováděné změny máte pod dohledem uživatelsky definovaných přístupových práv a také uzamykatelného období skladu. Pro maximální komfort se pak veškeré prováděné změny zaznamenávají do protokolu operací-vždy tak budete mít přehled o tom, kdo, kdy a jakou úpravu provedl, což se hodí, pokud potřebujete rychle najít chybu.

tisk stitku na baliky
Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS