Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Výkazy k povinnému značení lihu

Výkazy k povinnému značení lihu

Veškeré povinnosti, které ukládá distributorům lihu zákon č. 307/2013 Sb. O povinném značením lihu, za vás vyřeší právě tento modul. Toto se týká evidence a také oznamovací povinnosti a následného každodenního vykazování prodeje či jiných převodů lihu.

Vygenerované výkazy z tohoto modulu lze jednoduše odesílat prostřednictvím webového klienta Celní správy ORO WebKlient, využít však můžete také vlastní datovou schránku. Před samotným odesláním výkazu dojde k automatické detailní kontrole-pokud se vyskytne nějaký nedostatek, modul vám přehledně ukáže a sdělí, jak tento nedostatek případně vyřešit.

Práce s tímto modulem je velice jednoduchá, na skladové karty obsahující lihové nápoje vám stačí zadat pouze příslušná procenta lihu a objem prodávaného balení v ml. Mimo tyto údaje je potřeba mít na jednotlivých skladových kartách zadán čárový kód a odkaz na výrobce. Na konci prodejního dne, nebo na začátku toho následujícího, spustíte jednoduše funkci „odeslat výkaz o povinném značení lihu“, o zbytek se postará CÉZAR již sám.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS