Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Výkazy pro INTRASTAT

Výkazy pro INTRASTAT

Máte obchodní partnery v některém ze členských států Evropské unie? Pak je pro vás povinností sestavovat výkazy INTRASTAT.

Samotný modul vám do programu CÉZAR zavede všechny související číselníky, abyste byli schopni veškeré nezbytné výkazy sestavit bez sebemenších problémů v daných termínech, a to v požadovaném rozsahu. Modul vám sestaví výkazy o odeslaném i přijatém zboží, což je pro mezinárodní obchodování stěžejní. Pokud se podíváte do skladových karet zboží, můžete sem zadávat požadované kódy zboží podle aktuálního sazebníku, údaje o státu původu zboží a mnohé další údaje. Údaje můžete zadávat buď jednotlivě, nebo také hromadně.

Ke každému obchodnímu případu můžete přiřadit příslušné kódy dodacích podmínek, kódy dle typů transakcí, kódy nastavených druhů dopravy či jiné povinné údaje. Příslušné kódy nemusíte hledat v externích materiálech nebo příručkách, všechny nové parametry jsou podporovány číselníky.

Vytvořené výkazy můžete tisknout, nebo naexportovat do některého ze systému, jako je InstatDesk, InstatOnLine, nebo starší IDES.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS