Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Jaké jsou rozdíly mezi SSL certifikáty

Zjistěte, který SSL certifikát je pro vás vhodný

AB SOLUTIONS s.r.o. / IT servis a služby / Přechod z HTTP na HTTPS / Jaké jsou rozdíly mezi SSL certifikáty

DV SSL certifikát VS EV SSL certifikát

„Proč mám investovat do EV SSL certifikátu, když můžu zakoupit levnější DV SSL certifikát?“Toto je jeden z nejčastějších dotazů, které slýcháme, pokud řešíme přechod na zabezpečený https protokol. Samozřejmě je opodstatněný, pokud se podíváme na rozdíly v cenách jednotlivých certifikátů. My vám alespoň částečně přiblížíme a ukážeme, proč je EV SSL certifikát skvělá volba. Koneckonců, obrázek níže mluví za vše.

Ale pokud se vám zdá, že výhod není až tak moc, obraťte se na nás. Ukážeme vám, že je jich mnohem více. Proč je nemáme uvedené na obrázku? Jednoduše proto, že by bylo příliš mnoho křížků v levé části tabulky… Navíc posouvat se směrem dolů a číst jednu výhodu za druhou se málokomu chce. Řekli jsme si tak, že +-15 bodů pro porovnání bohatě postačí.

Samozřejmě jsme tu i od toho, abychom vysvětlili uváděné pojmy a zkratky. Narazíte-li tak v seznamu na něco, co vám nic neříká, stačí zvednout telefon nebo napsat mail a my vám obratem dáme odpověď. Primárně chceme, abyste porozuměli rozdílům a také jaký mají význam v praxi.

Určitě je vhodné zmínit weby, které nemají ani základní DV SSL certifikát-ty by v naši tabulce pravdy měly samé křížky. Především z toho důvodu, že nejsou zabezpečené. Ani trochu. U webů fungujících na HTTP protokolu není žádná finanční kompenzace při úniku dat ani zabezpečená šifrovaná komunikace. Zkrátka žádný bezpečnostní prvek, který bude v brzké budoucnosti vyžadován.

DV SSL certifikát VS EV SSL certifikát

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS