Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Bezpečnostní online šifrátor

šifrování

Bezpečnostní online šifrátor záloh, exportů, emailů a dokumentů

Myslete na bezpečnost a nechte si automaticky zajistit ochranu vašich záloh, exportů, importů, emailové komunikace a dokumentů před neoprávněným zneužitím nebo odcizením. Modul využívá nejmodernější šifrovací metody, díky kterým budou vaše veškerá data v naprostém bezpečí. Pokud však neznáte heslo, pomocí kterého byla data zašifrována, nebudete je moci opětovně použít.

Ve spolupráci s modulem SPRÁVCE DOKUMENTŮ můžete šifrovat i vámi zvolené dokumenty. Sami pak můžete vybrat, kdo ve firmě bude mít k těmto šifrovaným dokumentům přístup a kdo nikoliv. Pokud osoba s povoleným přístupem nezná heslo, nemá možnost dokumenty editovat, tisknout, ba ani prohlížet či odesílat někomu dalšímu.

Práce s těmito dokumenty je možná pouze ve SPRÁVCI DOKUMENTŮ. Mimo CÉZARA je obsah těchto dokumentů nečitelný, díky výše zmíněnému šifrování.

Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS