Jak se s námi nejrychleji spojit: 571 111 600  |  podpora@absol.cz

Evidence majetku

Evidence majetku

Základní účetní modul můžete rozšířit o evidenci majetku, která bude spravovat váš hmotný a nehmotný majetek. Založeny budete mít důležité údaje o majetku, jak byl pořízen nebo vyřazen z provozu a další. Vše si můžete rozřadit do příslušných odpisových skupin, stanovit si způsob odepisování, umožněny máte také individuální úpravy odpisových plánů.

V nastavení modulu si můžete podle vlastních potřeb upravit odpisové koeficienty, sazby i limitní částky pro zařazení majetku do svých evidencí. Podle vašich odpisových plánů probíhá automatické generování odpisů do peněžního (účetního) deníku.

Celý modul spolupracuje a doplňuje základní modul účetnictví, všechny v něm vytvořené doklady okamžitě ukládá do příslušných evidencí.

Majetek
Zpět nahoru

logo

Je to už hodně let, co jsme s podporou uživatelů začínali a nebylo to úplně jednoduché. Dnes máme za sebou stovky spokojených zákazníků a velké množství programů, se kterými vám dokážeme pomoci najít třeba jenom lepší způsob práce. Počítače mají sloužit vám, spokojeným uživatelům.

 

Kontaktní informace

Za Olšávkou 356
Uherské Hradiště
 
Telefon: +420 571 111 600 Web: www.absol.cz

Vzdálená správa

Pomůžeme Vám i na dálku bez dalších zbytečných řečí.

WINDOWS
MAC OS